Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Skolióza u dětí

Skolióza u dětíJmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a poskytuji různé druhy zdravotních masáží, ošetření, či cvičení. Rád Vám pomohu i se zdravotním problémem Skolióza u dětí.

Nabízené službySkolióza u dětí poskytuji mobilně, tedy přímo u Vás doma. Není třeba s dětmi nikam složitě dojíždět a můžete jim dopřát masáž v prostředí, které je jim nejbližší.

Často se ptáte...

Proč využít právě mých služeb?

  • zdravotní terapeutické vzdělání
  • praxe více, než 10 let
  • praxe v lázních i sportovních klubech
  • nemusíte nikam cestovat, přijedu já za Vámi
  • více terapeutických technik, kterými mohu Vašim dětem pomoci

Jaké techniky používám?

Ošetření pomocí Bowenovy techniky

Jedná se o jemnou myfasciální techniku měkkých tkání, která výrazným způsobem podporuje regeneraci a přirozenou rovnováhu celého organismu. Vhodné na mnoho zdravotních problémů, jako např. migrény, dýchací problémy, (nejen) růstové bolesti, vadné držení těla, apod. U dětí je velmi oblíbená - ošetření je příjemné a zároveň velmi efektivní.

Zdravotní masáže

Zdravotní masáže se využívají pro uvolnění podkoží, fascií a svalstva. Velmi rychle pomáhají při bolestech pohybového aparátu způsobených náhlým, ale i dlouhodobým přetěžováním.

Dále pak využívám kinesiotaping nejčastěji v kombinaci se zdravotní masáží, či zdravotní cvičení.

Masáže, ošetření a cvičení s dětmi probíhají pouze za přítomnosti rodičů!

Hledáte vhodné řešení na Skolióza u dětí a zaujala Vás tato možnost? Vice informací včetně možnosti objednání naleznene na Skolióza u dětí.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Zdravotní masáže

Hezký den Petře,
děkujeme za Vaše skvělé masáže. Vaší zdravotní masáží jste nám velmi pomohl. Děti si již asi měsíc stěžovaly na bolesti nohou. Na internetu jsme našli, že poskytujete i zdravotní masáže doma pro děti. Zdravotní masáže od Vás byly velmi příjemné a uvolňující. Děti se po nich cítily velmi dobře!
Moc děkujeme za rychlou pomoc, v případě potřeby se opět rádi ozveme, Adam + Lenka

Reference

Relaxační masáže doma

Krásný den,
chtěla bych poděkovat za perfektní masáž. Dcera měla také zájem o relaxační masáž. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i relaxační masáže doma pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Relaxační masáž se jí moc líbila. Dcera se po masáži cítila odpočatá a uvolněná.
Určitě se brzy opět ozveme, Lucka

Bowenova technika pro děti

Hezký den Petře,
děkuji za Vaše služby, kterých jsem nedávno využil. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Dcera si asi před týdnem začala stěžovat na časté bolesti a křeče v lýtku. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že doporučujete Bowenovu techniku. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohl využít Vašich služeb. Vaše ošetření pomocí Bowenovy techniky bylo velmi efektivní a rychlé. Druhý den po ošetření problémy ustaly.
Určitě se brzy opět ozveme, Adam

Bowenova technika pro děti

Přeji hezký den,
ráda bych Vám poděkovala za Vaše skvělé masáže v Praze pro děti. Vaše návštěva nás moc potěšila. Syn si asi před týdnem začal stěžovat na bolest zad mezi lopatkami. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Nabídl jste nám brzký termín ošetření pomocí Bowenovy techniky, které bylo synovi jednak velmi příjemné, ale především mu pomohlo.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Romana

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14