Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Uhříněves

Masáže UhříněvesHledáte Masáže Uhříněves? Pak jste zde správně! Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut, který poskytuje různé druhy masáží pro děti v Praze a okolí. Zapomeňte na to, že musíte někam s dětmi cestovat, či dojíždět. Dopřejte jim masáž pří u Vás - doma! Již řadu let působím jako mobilní masér, což je ten nejlepší způsob pro děti, jak si užít masáž a mít možnost ihned doma odpočívat.

Často se ptáte...

S čím může dětem pomoci Bowenova technika?

Bowenova technika je u dětí zcela bezpečná, protože tělu nic nevnucujeme, jen spouštíme regenerační procesya hojivé procesy. Je vhodná například při těchto zdravotních problémech:

 • při bolestech kyčlí, kolen
 • při bolestech pohybového aparátu
 • při bolestech hlavy a migrénách
 • při skoliotickém držení těla, či růstových bolestech
 • v případě dýchacích problémů, astma, či alergie
 • při nedokrevnosti končetin
 • při nervozitě, stresu, či přetrénování
 • karpální tunel, zmrzlé rameno, tenisový loket
 • při zažívacích problémech
 • v případě pohmožděnin, namoženin, či křečí
 • ale i mnoho dalšího...

Proč dopřát masáž dětem?

Masáže pro děti mají velmi pozitivní vliv jak po stránce psychické, tak i fyzické. Všeobecně příjemné masáže mají děti velmi rády, mohou si u nich příjemně odpočinout, zklidní se a odreagují se. Velmi často se stává, že během masáže i usnou, což samozřejmě není na škodu, ba naopak, je to důkaz toho, že je jim masáž opravdu příjemná. Během masáže se svalstvo prohřeje, prokrví a uvolí. Tím se pohybovému aparátu dětí navrací přirozená pohyblivost, podporuje se správné držení těla a mizí případné bolesti.

Masáže dětí probíhají pouze za přítomnosti rodičů!

Zaujala Vás tato možnost? Využijte masáže Uhříněves! Těším se na Vás.

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Dětské sportovní masáže

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat za dětskou masáž. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dcera se věnuje závodně tenisu a často má hodně náročné tréninky. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i sportovní masáže pro děti. Sportovní masáž od Vás byla moc příjemná. Dcera se po ní cítila skvěle - odpočatá a uvolněná.
S pozdravem, Standa + Anna

Reference

Relaxační masáže doma

Krásný den,
děkuji Vám za perfektní masáž. Rádi jsme Vás poznali. Dcera má velmi ráda relaxační masáže. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i relaxační masáže pro děti. Relaxační masáž se jí moc líbila. Dcera se po masáži cítila skvěle - odpočatá a uvolněná.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Hana

Relaxační masáže

Dobrý den,
děkuji za Vaše skvělé masáže. Vaše návštěva nás moc potěšila. Dcera se synem si již delší dobu přáli vyzkoušet také relaxační masáže. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Relaxační masáže byly perfektní - velmi příjemné a uklidňující!
Určitě se brzy opět ozveme, Lenka

Relaxační masáže

Dobrý den pane Vopálka,
děkuji Vám za dětskou masáž. Dcera se synem si již delší dobu přáli vyzkoušet také relaxační masáže. Na internetu jsem hledala nějaké vhodné masáže a zjistila jsem, že poskytujete i relaxační masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Vaše nabídka mne zaujala. Relaxační masáže se jim moc líbily. Děti se po masážích cítily skvěle - odpočaté a uvolněné.
Jsme Vám moc vděčný, Romana

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14