Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Lochkov

Masáže LochkovHledáte Masáže Lochkov? Pak jste zde správně! Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut, který poskytuje různé druhy masáží pro děti v Praze a okolí. Zapomeňte na to, že musíte někam s dětmi cestovat, či dojíždět. Dopřejte jim masáž pří u Vás - doma! Již řadu let působím jako mobilní masér, což je ten nejlepší způsob pro děti, jak si užít masáž a mít možnost ihned doma odpočívat.

Často se ptáte...

S čím může dětem pomoci Bowenova technika?

Bowenova technika je u dětí zcela bezpečná, protože tělu nic nevnucujeme, jen spouštíme regenerační procesya hojivé procesy. Je vhodná například při těchto zdravotních problémech:

 • při bolestech kyčlí, kolen
 • při bolestech pohybového aparátu
 • při bolestech hlavy a migrénách
 • při skoliotickém držení těla, či růstových bolestech
 • v případě dýchacích problémů, astma, či alergie
 • při nedokrevnosti končetin
 • při nervozitě, stresu, či přetrénování
 • karpální tunel, zmrzlé rameno, tenisový loket
 • při zažívacích problémech
 • v případě pohmožděnin, namoženin, či křečí
 • ale i mnoho dalšího...

Proč dopřát masáž dětem?

Masáže pro děti mají velmi pozitivní vliv jak po stránce psychické, tak i fyzické. Všeobecně příjemné masáže mají děti velmi rády, mohou si u nich příjemně odpočinout, zklidní se a odreagují se. Velmi často se stává, že během masáže i usnou, což samozřejmě není na škodu, ba naopak, je to důkaz toho, že je jim masáž opravdu příjemná. Během masáže se svalstvo prohřeje, prokrví a uvolí. Tím se pohybovému aparátu dětí navrací přirozená pohyblivost, podporuje se správné držení těla a mizí případné bolesti.

Masáže dětí probíhají pouze za přítomnosti rodičů!

Zaujala Vás tato možnost? Využijte masáže Lochkov! Těším se na Vás.

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Bowenova technika pro děti

Přeji hezký den,
ráda bych Vám poděkovala za Vaše skvělé masáže v Praze pro děti. Vaše návštěva nás moc potěšila. Syn si asi před týdnem začal stěžovat na bolest zad mezi lopatkami. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Nabídl jste nám brzký termín ošetření pomocí Bowenovy techniky, které bylo synovi jednak velmi příjemné, ale především mu pomohlo.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Romana

Reference

Bowenova technika

Zdravím Vás Petře,
také bych se rád připojil k velkému poděkování. Děti si asi před týdnem začaly stěžovat na časté bolesti a křeče v lýtkách.Na internetu jsem našel, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Dětem se ihned po Vašem prvním ošetření velmi ulevilo. Zopakovali jsme ho ještě dvakrát a nyní jsou již v pořádku.
S pozdravem, Zdeněk

Bowenova technika doma

Krásný den,
děkuji za Vaše skvělé masáže. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dcera si asi před týdnem začala stěžovat na časté bolesti a křeče v lýtku. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že doporučujete Bowenovu techniku. Rozhodli jsme se, že to vyzkoušíme a opravdu mé dceři pomohla. Bolesti hlavy rychle ustoupily a je jí opět dobře.
Určitě se brzy opět ozveme, Patrik

Relaxační masáže doma

Krásný den,
chtěla bych poděkovat za perfektní masáž. Dcera měla také zájem o relaxační masáž. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i relaxační masáže doma pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Relaxační masáž se jí moc líbila. Dcera se po masáži cítila odpočatá a uvolněná.
Určitě se brzy opět ozveme, Lucka

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14